Kontoritrükised

Iga firma ja ettevõtte edukaks toimimiseks on vajalik teatud hulk trükitooteid — firmablanketid, ümbrikud, mapid aga ka erinevad blanketed.

Firmablanketid

Visiitkaart on tegusa inimese tunnusmärk, firmablankett on ettevõtte visiitkaart. Eripaberile trükitud blankett kõneleb Teie firmast nii mõndagi head.

Ümbrikud

Ümbrikud on osa korporatiivsest identiteedist.

Kannab ettevõtte logo ja aadressi. Ümbrik võiks olla samast paberist kui firma blankett. Saadaval erinevates mõõtudes:

  • 114 х 162 мм (С6)
  • 114 х 229 мм (С65)
  • 162 х 229 (С5)
  • 229 х 324 (С5)

“E” markeeringuga ümbrikel on aadressiaken

Kaaned-mapid

Mappidesse on võimalik sisestada dokumente formaadis kuni A4. Lisaks leidub tasku visiitkaardile.

Lihtne variant toetada oma firma imago toetamiseks. Lakktrüki-võimalus

Blanketid

Blanketrüki  unikaalne kahepoolne, kahevärviline ofset-tehnoloogia võimaldab trükkida kaht poolt üheaegselt. Tänu sellele on blankettide hinnad väga soodsad. Blankettide mõõdud sõltuvad Teie vajadustest.

Isekopeeruvad blanketid

Arved, kviitungid, CMR, ehitusobjektide päevikud ja paljud teised dokumendid, millest on kiiresti vaja saada koopiaid. Sageli on need lepingud, arved, kviitungid, tellimus-saatelehed jms. Kliendi soovil numereerime blanketid, varustame liimköitega või vormistame vihikuteks.

Kleebised

Toodame erinevaid kleepse liimpaberil. Mõõdud sõltuvad Teie fantaasiast. Võimsalik on valmistada väga erinevaid formaate mistahes tiraazhis.

Etiketid

Trükikojal on pikaajaline etikettide kui ka isekleepuval paberil  toodete valmistamise kogemus. Stantsimine vastavalt Teie antud maketile.