Eelised

Trükikoda „Koit“ on täisteenust pakkuv trükimaja, mis spetsialiseerunud kvaliteetsele ofset- ja digitrükile. Meie trüki- ja järeltöötlusosakonnad hõlmavad ühtekokku 700 m².

70-ne aastane kogemus teeb meist Eesti Vabariigi ühe vilunuma trükimeistri. Oskame ja armastame oma tööd, julgeme oma oskusi pakkuda ka Teile!

Universaalsus ja lai teenustevalik

Digitrükk ja ofset, disain ja trükiettevalmistus, logistika ja reklaamikanne — kõik ühest kohast. Püüame teha Teie tegevuse võimalikult mugavaks ja ökonoomseks. Tulete  oma ideedega meile ja saate nende materjaliseerimise „võtmed kätte“ põhimõttel

Napid tähtajad

Vajasite trükist juba “eile”. Teeme kõik, et saaksite oma tellimuse kätte võimalikult kiiresti.

Kvaliteedikontroll esimesest viimase minutini

Vajadusel võtame teiega ühendust, et täpsustada üksikasju. Igal juhul võite olla kindel, et teie tellimus täidetakse lähtudes kõrgeimatest kvaliteedinõuetest. Teie rahulolu on meile suurimaks kiituseks.

Parandame oma apsakad

Suhtume oma töösse äärmise vastutustundega, kuid eksimine on inimlik... Kui midagi sellist juhtub, parandame oma vead ALATI, kuni terve tiraazhi uustrükini.

Klientide ja koostööpartnerite usaldus on meile tähtsam, kui hetketulu.

Paindlik hinnapoliitika

Soovitame, kuidas soodsamalt tellimust täita, aitame valida paberit, otsustada formaadi ja tiraazhi üle.

Väiketiraazhide trükk

Ajalehtede ja reklaammaterjalide trükk ajalehepaberil, väikeste tiraazhide ja soodsate hindadega. Kui vajate ajalehe väiketiraazhi — oleme ainsad, kes Teid aidata saavad.